таг: потенцијалните

Работнички и Феникс ги дознаа потенцијалните ривали за ФИБА Европа Купот

0
Работнички и Феникс ги дознаа потенцијалните ривали во ФИБА Европа Купот како и системот на...

ММФ ги следи последиците по финансиската стабилност по колапсот на СВБ

0
Меѓународниот монетарен фонд (ММФ) објави дека ги следи потенцијалните последици за финансиската стабилност...