таг: постигнатиот

Натпреварот Шкупи-Шкендија во прекин, навивачите влегоа на теренот

0
Натпреварот меѓу Шкупи и Шкендија Тетово е во прекин. По постигнатиот гол на Шкендија, дел од скопските...