таг: поседуваат

Стејт департмент: САД засега немаат доволно информации за причината за катастрофата...

0
САД засега не поседуваат доволно целосни информации за причината за уривањето на браната на хидроцентралата Нова Каховка во јужна Украина, изјави...

Овие хороскопски знаци се најсреќните во љубовта

0
ЛУЃЕТО со успешни врски поседуваат квалитети кои ги прават привлечни и пожелни, но избираат и компатибилни партнери. Тие знаат каква личност им треба,...

Овие хороскопски знаци се најголемите материјалисти

0
НЕКОИ луѓе сакаат да поседуваат убави и скапи работи што го покажуваат нивниот материјален статус. Тие го прават тоа не само затоа што...