таг: почитуваше

Не смее да јаде компири и ориз, не одлучува сама ни...

0
Кејт Мидлтон ги почитуваше сите правила на кралското семејство откако се омажи за принцот Вилијам во 2011 година. Кејт Мидлтон (40) мораше...