fbpx

таг: „парадоксот“

Макрон: Кога ќе го запознаете, Путин воопшто не е непријатен човек

0
Францускиот претседател Емануел Макрон изјави дека „парадоксот“ на Владимир Путин е тоа што тој воопшто...