fbpx

таг: „Отворен

Ана Брнабиќ: „Отворен Балкан“ е српска иницијатива

0
Премиерите на земјите кои ја поддржуваат иницијативата „Отворен Балкан“ се оптимисти дека во 2023 година ги очекува нов почеток со конкретни...