таг: „Open

Кендал Џенер прозборе искрено за проблемите со менталното здравје и анксиозноста

0
Во првата епизода на „Open Minded: Unpacking Anxiety“ во продукција на „Vogue“, Кендал Џенер прозборе искрено за своите искуства со анксиозноста и...