fbpx

таг: „Џокер“

Ќе се снима „Џокер 2“

0
Продолжението на филмот „Џокер“ со повторно учество на американскиот глумец Хоакин Феникс ќе се прикажува во кината од 4 октомври 2024 година, објави...