таг: неуспесите

Столтенберг: Оружјето од Германија ги спасува животите на Украинците

0
Тој посочи дека рускиот претседател Владимир Путин на неуспесите реагира со поголема бруталност. Тој рече дека со доаѓањето на зимата Москва...