таг: наполнија

Д-р Докиќ: Поради топлото време скоро и да нема празен кревет...

0
Вирусите и грипот ја наполнија и Клиниката за за пулмологија и алергологија, сподели дикректорот д-р Дејан Докиќ за утринската програма „Здраво Македонијо“ на...