fbpx

таг: „најстилска“

Бела Хадид е „најстилска“ славна личност

0
Бела Хадид е прогласена за „најстилска“ славна личност од страна на списанието „Џи-кју“ (GQ). Според жирито, имено оваа позната манекенка е „мајстор за...