таг: најнапредните

ВИДЕО: Погледнете го божиќниот говор на еден од најнапредните роботи со...

0
ЕДЕН од најнапредните роботи со вештачка интелигенција во светот се занимаваше со теми како што се војната во Украина, смртта на кралицата Елизабета...