fbpx

таг: на како што се нарекуваат

Италијанците утре излегуваат на избори на кои е можна историска победа...

0
Италијанците утре ќе гласаат на, како што се нарекуваат клучни избори, во време кога Европа страда од последиците од руската војна во Украина. ...