fbpx

таг: Милениците

Принцот Ендру ги доби милениците на кралицата Елизабета

0
Милениците на Елизабета Втора, кучињата корги кои не беа одвоени од кралицата која почина во четвртокот, ги посвои нејзиниот син, принцот Ендру. ...