fbpx

таг: „Måneskin“

ФОТО | Дамиано Давид продолжува да шокира: Пејачот е подготвен за...

0
Италијанската рок – група „Måneskin“ победи на 65-тото издание на Евровизија. Девојките ширум светот „фрлија око“ на фронтменот Дамиано Давид. Сепак, тој...

ФОТО | Девојките ширум светот „фрлија око“ на фронтменот на италијанскиот...

0
Италијанската рок-група „Måneskin“ победи на 65-тото издание на Евровизија. Девојките ширум светот „фрлија око“ на фронтменот Дамиано Давид. Сепак, тој е во...