fbpx

таг: „LOVE

Турски филм го освои Нетфликс – за само неколку денови стана...

0
Турскиот филм „Љубовни тактики“ (Love Tactics) стана еден од најгледаните на Нетфликс, а веќе се споменува снимање и на продолжение. Филмот е...

Хитовите на Синатра синоќа на романтичен концерт во Битола

0
„LOVE O’CLOCK – Fly me to the Moon“ беше насловот на концертот што синоќа се одржа во големата сала на Центарот за култура...