fbpx

таг: лошите

Дневен хороскоп за сабота (13.08.2022)

0
Овен Лошите односи во вашата работна средина станаа неподносливи, па не ви преостанува ништо друго освен да размислувате за заминување. Ситуацијата не...

Путин прави чистка: Отпуштил шест генерали

0
Рускиот претседател Владимир Путин отпуштил шест генерали поради лошите резултати од борбените операции во Украина, јавуваат светските медиуми. Advertisements...