таг: „Kreka

ВИДЕО: Џони Деп стана инстант хит во регионот откако опцу на...

0
Документарниот филм „Kreka: Dreamcatcher“ за српскиот сценограф Миљeн Кљаковиќ Крека е најавен на одличен начин, во кој ќе зборува и холивудската ѕвезда...