таг: испадна

Дали чоколадото го продолжува животот? Истражувањата покажуваат интересни резултати

0
реклама Испадна дека е навистина одлично за здравјето. Вечната битка за придобивките и штетите...

МЗТ испадна од АБА лигата, Борац го победи Будуќност на гости

0
Македонскиот првак МЗТ Скопје Аеродром испадна од АБА лигата. Ова откако Борац Чачак направи сензација...

Ивановски како прв носител застана во полуфиналето

0
Македонскиот тенисер Калин Ивановски испадна во полуфиналето на ИТФ-фјучрс турнирот кој се игра во Монастир, Тунис. Иако...