fbpx

таг: Џина

Бред Пит многу се срамел од своето тело на снимањето на...

0
Актерката Џина Дејвис во својата нова автобиографија „Dying of Politeness“ ги раскажа деталите од снимањето на Телма и Луиз со Бред Пит. ...

Џина Лолобриџида се кандидира за италијанскиот Сенат

0
Италијанската глумица Џина Лолобриџида, која е среде десеттото десетлетие од својот живот, објави дека ќе се кандидира за италијанскиот Сенат на парламентарните избори...