fbpx

таг: „Hollywood

Бен Афлек: Разводот од Џенифер Гарнер ми помогна да станам подобар...

0
Во неодамнешното интервју за „Hollywood Reporter“, 48-годишниот актер Бен Афлек искрено зборуваше за искуства од приватниот живот што влијаеле на неговата кариера,...