fbpx

таг: „Gucci“

ФОТО: Брендот „Гучи“ им „објави војна“ на плагијаторите

0
Директорот на креативната куќа „Gucci“, Алесандро Микеле, уште еднаш докажа дека е моден генијалец, презентирајќи ја новата бизарна колекција која е духовит...