таг: гафови

Се појави видео со гафовите од Wednesday – насмеа многумина

0
Нетфликс објави видео со гафови од снимањето на една од најпопуларните серии на нивниот стрим сервис, Wednesday, и луѓето се воодушевени. Рестартирањето...