fbpx

таг: „Fatman“

ФОТО | За новата улога бил принуден да се здебели, а...

0
Во новиот филм „Fatman“ Мел Гибсон ја доби улогата на нетипичен празничен дедо кој наместо подароци во својата рака главно има...