fbpx

таг: „Emirates“

Авион летал со огромна дупка на трупот од Дубаи до Австралија

0
Патнички авион на „Emirates“ летал од Дубаи речиси 14 часа со огромна дупка на трупот пред да слета во Бризбејн, Австралија. Авионот...