fbpx

таг: „Emily

Серијата „Emily in Paris“ номинирана за „Златен Глобус“: Луѓето бесни

0
Серијата на „Netflix“, „Emily in Paris“ е номинирана за престижната награда „Golden Globe“. Додека некои се воодушевени од серијата,...