таг: Ели

Кохен: Борбата со Хамас ќе продолжи до целосно ослободување на Газа

0
Министерот за надворешни работи на Израел, Ели Кохен, пред почетокот на министерскиот Совет...

Почина актерката Кирсти – имаше многу интересен живот, а овие работи...

0
Познатата американска актерка Кирсти Ели почина на 71-годишна возраст од рак. Засекогаш ќе остане запаметена по нејзината убавина и улогата во познатата...