fbpx

таг: „Експрен

„Експресен воз“ со Бред Пит и Сандра Булок пристига во киносалите

0
Најновиот филмски хит „Експрен воз“ (Bullet Train) ја имаше својата светска премиера во Париз минатиот месец, а во кината низ Европа треба да...