таг: Eden

Пад на вредноста на банкарскиот сектор на берзите во Европа

0
Европскиот банкарски сектор претрпе загуби на берзите, еден ден по одлуката на швајцарската...

Беше голема ѕвезда и синоним за акционен херој – денес се...

0
реклама БРУС ВИЛИС е еден од најпопуларните актери во Холивуд и денес го слави својот...

Азар: Постои почит меѓу Анчелоти и мене, но не разговараме

0
Еден Азар рекордниот трансфер на Реал Мадрид, нема намера да го напушти клубот. Фудбалерот за чии трансфер Реал плати 115 милиони евра, во...

Ако имате висок холестерол ќе ви се каже навечер

0
Зголемениот холестерол е еден од најбитните фактори за развој на болести на срцето и крвните садови. Некои симптоми може да се појават во...

Зверев и Медведев закажаа осминафинале во Индијан Велс

0
Еден од најпрестижните турнири во светот на тенисот кога не станува збор за Грен слем, Индијан Велс, продолжува во полна пареа.Фаворитите изминатата вечер...

Идниов викенд во Охрид ќе се одржи следниот состанок на високо...

0
Еден ден по престојот на Косово на емисарот на ЕУ за дијалогот, Мирослав...

Еден Азар, од Мадрид во МЛС-лигата или Премиер Лигата

0
Еден Азар по трансферот од Челзи во Реал Мадрид не покажа многу и...