таг: „Disney“

Ела го пречека новороденчето во семејството: Дизни расплака илјадници со новата...

0
DISNEY UK ја објави овогодинешната празнична реклама која трогна илјадници гледачи. Анимираниот цртан филм со наслов Подарокот ја следи приказната за едно...

Бела Торн за „Disney“: Вршат притисок врз децата да бидат совршени

0
Поранешната ѕвезда на „Disney“, Бела Торн ја обвини кинематографската куќа за стандардот што наводно го наметнува. „Дефинитивно се врши голем...