fbpx

таг: „Детска

Градинката од Гевгелија демантира дека имало насилство врз дете

0
Градинката „Детска радост“ демантира дека во установата имало насилство, како што претходно денес обвини пратеничката, Ангелина Петкова. Се работи за детска игра...