таг: Coperni

(ВИДЕО): Прв пат по модна писта прошетаа и роботи

0
Париската модна куќа Coperni на својата модна ревија во рамките на Париската недела на модата, покрај луѓе модели, вклучи и роботи. Поточно, Coperni...