таг: „Billboard“

ФОТО+ВИДЕО | Ѕвездите блеснаа на Билборд: Најдобри креации на црвениот тепих

0
И оваа година доделувањето на „Billboard“ наградите ја воодушеви публиката, потврдувајќи го својот статус како настан што секогаш презентира талентирани уметници, неверојатни...