fbpx

таг: „Астон

Астон Вила се раздели со Џерард, и тргна по Покетино

0
Англискиот премиерлигаш Астон Вила одлучи да му даде отказ на Стивен Џерард поради слабите резултати...

Каскадерски Aston Martin DB5 продаден за 2,9 мил. фунти за јубилејот...

0
Aston Martin DB5, што светот го гледаше во каскадерските сцени во „No Time To Die“, ...

Возилото на Џејмс Бонд продадено за речиси три милиони фунти

0
Астон Мартин ДБ 5 користен во последниот филм за Џејмс Бонд, Нема време за умирање, е продаден за 2.922.000 фунти на хуманитарна аукција....

Автомобил „астон мартин“ на Шон Конери продаден за 2,4 милиони долари

0
Автомобил „Астон Мартин ДБ-5“, што му припаѓал на холивудскиот глумец Шон Конери, е продаден на наддавање за 2,4 милиони долари. Ова не...