fbpx

таг: „Another

Дали Леонардо Ди Каприо ќе глуми во холивудската верзија на „Another...

0
Оскаровскиот филм „Another Round“ ќе ја добие својата холивудска преработка, а главниот актер Мадс Микелсен во новата верзија може да биде заменет...