таг: Advertisements

Одржано првото рочиште во Хаг против поранешните лидери на ОВК

0
„Разбирам. Целосно сум невин“, рече Хашим Тачи, обвинет. Advertisements „Го разбирам обвинението какво што...

Прва македонска фудбалска лига, 16 коло-резултати

0
Силекс 1-2 Струга Трим Лум Advertisements Победа 0–6 ФК Шкупи...

Заврши 10 коло во кошаркарската машка Евро Лига

0
Заврши 10 коло во кошаркарската машка Евро Лига. Advertisements Фенербахче...

Се судрија автобус и камион во Нигерија, загинаа 16 лица

0
Шеснаесет лица загинаа во сообраќајна несреќа во Лагос, Нигерија. Advertisements ...

Дневен хороскоп за петок

0
Овен Advertisements Би било добро да поминете повеќе време со вашите пријатели, не ги занемарувајте. Имате многу енергија...

Дневен хороскоп

0
Овен Advertisements Подгответе се да разговарате со личност под знакот Овен за деловна соработка. Ќе бидете малку колебливи...

Дневен хороскоп

0
Рак 22.6-22.7. Advertisements Љубов Денеска вашиот партнер нема да покажува способност за реалност, туку обратно. Затоа вие...

Дневен хороскоп за 2 јули 2022 година

0
Рак 22.6-22.7. Advertisements Љубов Домашната среќа ќе ви биде најважна. Оние во врска уживаат дома , а...

Дневен хороскоп за 14.јуни 2022 година

0
Овен Advertisements Работа: Некои ваши грешки и пропусти може да излезат на виделина, затоа не се нервирајте...

Невреме во Александровац, делови од Ниш останаа без струја

0
Најавениот дожд и невремето најпрво пристигна на југот на Србија. Advertisements ...