таг: 65тото

ВИДЕО | Ксенија од „Hurricane“ е ќерка на Кнез кој емотивно...

0
Претставничките на Србија на 65-тото издание на избор на песна за Евровизија се пласираа во големото финале, а тоа го прославија со...

ВИДЕО: Слушнете дел од македонската евровизиска песна на Васил Гарванлиев

0
Нашиот претставник на 65-тото издание на Евровизија, Васил Гарванлиев ќе настапи со песната „Here I Stand“. Песната е работена според...