таг: 4годишно

ТРАГЕДИЈА: Почина 4-годишно девојче во прегреан автомобил

0
Телото на 4-годишно девојче било пронајдено во автомобил во двор на куќа во Доња Пискавица, село Драгичевиќ, јавуваат локалните медиуми. Според медиумите,...