fbpx
1 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: 3500

Околу 3.500 домаќинства во дел од Атина веќе четврти ден се...

0
Околу 3.500 домаќинства од седум населби во северното предградие на областа Атика, поширокиот регион на Атина, сѐ уште се без електрична енергија поради...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
1 ° C
1 °
1 °
93 %
0.6kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави