fbpx
12 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: 300000

Еднократната поддршка од 6.000 денари граѓаните ќе можат да ја користат...

0
Околу 300.000 граѓани кои ќе добијат 6.000 денари како еднократна поддршка од државата средствата ќе можат да ги користат и...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
12 ° C
12 °
12 °
58 %
7.2kmh
0 %
саб
11 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °

Последни објави