fbpx
6 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: 256000

Злоставување, силување, третмани со електричен шок: Околу 256.000 деца биле жртви...

0
Околу 256.000 деца, млади и ранливи лица биле психички, физички и сексуално злоставувани во државни и верски институции во Нов Зеланд, покажа...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
81 %
0.5kmh
0 %
саб
19 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
13 °
сре
6 °

Последни објави