fbpx
1 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: 24годишната

Ќерката на Бил Гејтс прими вакцина против коронавирусот: За жал, вакцината...

0
Џенифер Гејтс, 24-годишната ќерка на Бил Гејтс се пофали на социјалните мрежи дека ја примила првата доза од вакцината против ковид-19...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
1 ° C
1 °
1 °
93 %
0.6kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави