fbpx

таг: 22122020

Запленети над 2000 пиротехнички средства, приведен 35-годишен маж

0
Денеска (22.12.2020) во 16.50 часот на плоштад Маршал Тито во Куманово приведен е С.М. (35) од Куманово бидејќи кај него биле...