fbpx
17 C
Skopje
четврток, февруари 25, 2021

таг: 22122020

Запленети над 2000 пиротехнички средства, приведен 35-годишен маж

0
Денеска (22.12.2020) во 16.50 часот на плоштад Маршал Тито во Куманово приведен е С.М. (35) од Куманово бидејќи кај него биле...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
42 %
0.5kmh
0 %
чет
16 °
пет
17 °
саб
17 °
нед
11 °
пон
12 °

Последни објави