fbpx
6 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: 22годишна

Аманда Горман по инаугурацијата на Џо Бајден станува модел рамо до...

0
Аманда Горман, 22-годишна поетеса, која рецитираше на инаугурацијата на новиот претседател на САД, Џо Бајден, потпиша договор со агенцијата „IMG Models“, пренесува...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
81 %
0.5kmh
0 %
саб
19 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
13 °
сре
6 °

Последни објави