fbpx
0 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: 2030

ВИДЕО: Грмеше Македонија, Македонија – како Шведска го преживеа Ниш!

0
Македонија денеска од 20.30 часот во Каиро против Шведска ќе го игра првиот натпревар на Светското првенство во Египет. Првпат...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
0 ° C
0 °
0 °
80 %
1kmh
0 %
сре
15 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
12 °
нед
10 °

Последни објави