fbpx
4 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: 2020та

МОЌНО ВИДЕО: Најважните моменти од 2020-та година на едно место –...

0
2020-та година нè изненади, нè шокира, ни влеа страв во коски, нè втурна во паника… но и нè инспирира и мотивира. Пожарите...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
70 %
2.6kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °
нед
2 °

Последни објави