fbpx
18 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: 2017

Истражување: Во вселената постои трета бариера што ја опкружува и штити...

0
Во 2017 година, вселенските сонди на НАСА открија масивна „бариера“ која ја создал човек, а истата ја опкружува Земјата. Дополнителните истражувања потврдија...

Сочноста на Преспа преку рацете на три жени – Ана, Елена...

0
На почетокот на 2017 година, Ана Лабор дошла до идеја да ни го долови духот на Преспа, на почеток со производство на...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
34 %
9.3kmh
0 %
саб
15 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °

Последни објави