fbpx
18 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: 2007

Конечно откриена причината поради која Бритни Спирс си ја избричи главата

0
Во 2007 година Бритни Спирс сама си ја избричи главата пред повеќе од 70 папараци, а сега во документарецот конечно е откриено...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
25 %
0.4kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
12 °
нед
10 °

Последни објави