fbpx
2 C
Skopje
четврток, февруари 25, 2021

таг: 1997

ВИДЕО+ФОТО | Викторија Бекам проговори за скандалот стар 23 години

0
Кога во 1997 година на конференцијата за медиумите дојдоа членките на тогаш популарната поп група „Spice Girls“. Во целиот свет...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
2 ° C
2 °
2 °
93 %
0.4kmh
0 %
чет
15 °
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °

Последни објави