fbpx
4 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: 1984“

ВИДЕО: Филм кој оствари рекордна заработка од почетокот на пандемијата

0
Акциониот филм „Wonder Woman 1984“ во текот на божиќниот викенд ширум светот заработи околу 36,1 милион долари, објави во неделата дистрибутерот „Warner...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
87 %
1kmh
0 %
саб
19 °
нед
12 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
10 °

Последни објави